DSC_6984mSzanowni Państwo,

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2001 roku. Zaczynaliśmy jako podmiot gospodarczy specjalizujący się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Obecnie działamy jako spółka prawa handlowego i dysponujemy szerokim pakietem usług dedykowanych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Ofertę kierujemy do firm, które chcą się zająć tylko i wyłącznie działalnością operacyjną, a resztę usług okołobiznesowych chcą zlecić na zewnątrz. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasza firma nawiązała ścisłą współpracę z podmiotami specjalizującymi się w innych dziedzinach pomagających w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W jednym miejscu możecie Państwo skorzystać z obsługi wysokiej klasy specjalistów reprezentujących szeroki wachlarz usług dla biznesu. Baza firm współpracujących powstała na zasadzie ścisłej selekcji, w oparciu o dotychczasową współpracę z AFK, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie odpowiadającym standardom europejskim i światowym. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania teleinformatyczne umożliwiające szybki i skuteczny kontakt z klientem.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy dodatkowo ofertę wynajmu sal:
komputerowej i sali konferencyjnej.

Strona Centrum Obsługi Biznesu AFK